«Для мене біг — це про здоров’я. Я живу ним», — учасниця забігу до Дня вишиванки у Дніпрі

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 19/05/2024 - 17:12
«Для мене біг — це про здоров’я. Я живу ним», — учасниця забігу до Дня вишиванки у Дніпрі

У Дніпрі відбувся забіг у вишиванках «Візерунок Перемоги». Бігову подію влаштували у Тунельній балці. «Захід присвятили Дню вишиванки. У змаганнях взяли участь близько 200 дніпрян. Бігли як дорослі, так і діти. Учасники прийшли у вишитих сорочках чи стилізованих футболках. Це не було обовʼязковою умовою. Також сам брав участь у забігу», — прокоментував Олександр Осипов, заступник директора департаменту-начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. 

Дистанції були такими: для чоловіків — 10 км та 4 км. Жінки — 8 км та 2 км. Юнаки та дівчата (12-15 років) — 2 км. Дитячі забіги — 400 і 200 метрів. «Для нас це передусім — настрій та спілкування. Посмішки. А потім уже — змагання, до яких наші учасники готувалися. Звичайно, для всіх учасників підготували медалі й подарунки», — розповіла Марина Філатова, засновниця громадської організації Start Dnipro.

Традиційний забіг у вишиванці для Святослава Понаровського: «Я почав із забігу у вишиванці багато років тому, й сьогодні — не виключення. Цього дня для мене головним було взяти  участь. Через стан здоровʼя біг усього чотири кілометри. До того ж зустрівся з друзями, поспілкувалися й зробили гарні фото у вишиванках». Обрала дистанцію у 8 кілометрів дніпрянка Ольга Павленко: «Для мене біг — це про здоров’я. Я живу ним! Й цей забіг для мене радість й багато посмішок». «Тут не дивляться на те, професіонал ти чи просто любитель. Усі всіх підтримували, що дає бажання щороку приходити на цей захід», — додала учасниця Олена Кучер. 

Пані Олена обрала найдовшу дистанцію для жінок — 8 кілометрів. На змаганнях також збирали на підтримку Сил оборони.