Як водіям Дніпра покращити роботу кондиціонера: ТОП порад

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 13/05/2024 - 13:21
Дніпро

З наближенням літніх спекотних днів водії стикаються з викликом у вигляді налаштування кондиціонера в своїх автомобілях. "Дніпро Оперативний" дасть 3 поради, які допоможуть вам максимально використовувати можливості кондиціонера в спеку.

Підтримуйте систему кондиціонування в робочому стані

  • Регулярно використовуйте кондиціонер: навіть взимку рекомендується час від часу вмикати кондиціонер, щоб запобігти заклинюванню компресора та засміченню повітрозабірника.
  • Проводьте технічне обслуговування: регулярне техобслуговування, яке включає заміну повітряних фільтрів та очищення повітрозабірника, допоможе уникнути накопичення бактерій та неприємних запахів у салоні.

Відчиніть двері для припливу свіжого повітря

  • Провітріть салон перед поїздкою: перед тим, як розпочати подорож у спекотний день, рекомендується відчинити двері автомобіля на кілька хвилин, щоб впустити свіже та прохолодніше повітря ззовні. Це допоможе знизити температуру в салоні та зменшити навантаження на кондиціонер протягом перших хвилин руху.

Спрямуйте повітря нагору

  • Правильне розташування форсунок: замість того, щоб направляти повітряні потоки на себе або інших пасажирів, рекомендується встановити форсунки у верхнє положення. Це забезпечить рівномірний розподіл прохолодного повітря по всьому салону, уникаючи утворення холодних та гарячих зон, та гарантуючи максимальний комфорт для всіх пасажирів.

Якщо можливо, намагайтеся паркувати автомобіль у тіні, щоб він не нагрівався під прямими сонячними променями. Також використовуйте сонцезахисні шторки на вікнах, які допоможуть зберегти прохолоду в салоні та зменшити навантаження на кондиціонер.

Під час руху відкривайте вікна трохи, щоб створити потік повітря, який допоможе кондиціонеру ефективніше охолоджувати салон та регулярно перевіряйте рівень холодоносія в системі кондиціонування.