Повернувся на щиті: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Опубликовано Треплов Валерий - ср, 15/05/2024 - 08:25
о

Війна забирає найкращих українців, патріотів своєї держави, які стоять на захисті нашої країни та борються за її мирне майбутнє. У прес-службі підприємства АрселорМіттал повідомили трагічну новину – на війні загинув Микола Пивоваров, – пише «Наше Місто».

26 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Новокалинове Покровського району, що на Донеччині, загинув криворіжець Микола Пивоваров. На підприємстві АрселорМіттал він працював машиністом крана у конвертерному цеху. Микола керував розливальними кранами вантажопідйомністю 200 й 225 тонн, переміщував ковші, повні розплавленої сталі.

Колеги згадують чоловіка як досвідченого спеціаліста та чудову людину.

«Більш ніж два десятиліття працював він у цеху, був класним спеціалістом і чудовою людиною. Врівноважений, мудрий, з почуттям гумору, Микола Пивоваров мав авторитет у колег. Його робота була надзвичайно відповідальна. Коли ти розливаєш рідку сталь, то від твоїх професіоналізму, витримки та сконцентрованості залежить не лише робота цеху, а ще й життя колег, що працюють поруч. Працював він майстерно і безпечно. Непоправна втрата для нас», – каже старший майстер конвертерного цеху Олексій Тиква.


У чоловіка залишилися дружина та двоє дітей.

За матеріалами Наше Місто.