Значну партію вкрай потрібних медичних матеріалів передав співробітникам обласної лікарні імені Мечникова голова Федерації дзюдо України, депутат Дніпропетровської обласної ради Михайло Кошляк, разом з благодійниками з м.Харків.

Медики у прифронтовому Дніпрі тримають свій фронт – щодня надають допомогу, рятують життя та здоров’я багатьох захисників України та цивільних громадян.
“Обʼєднуємо зусилля з нашими харківськими друзями задля перемоги… Разом з Благодійним фондом «МРІЙ», народною депутаткою України Марією Мезенцевою, Федерацією дзюдо міста Харкова та Костянтином Ананченком передали допомогу до лікарні імені Мечникова в Дніпрі, – написав Михайло Кошляк у ФБ. – Зокрема, приймальному відділенню – місцю, з якого починається боротьба за життя наших військових та цивільних.
Лікарня отримала медичні халати, маски та інші необхідні витратні матеріали. Доставку забезпечив особисто💪”

За отриману допомогу небайдужим благодійникам особисто подякував генеральний директор лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, а також лікарі та медичні працівники медзакладу.

Спільна благодійність і допомога медикам обʼєднує людей з усієї України – саме тому ініціативу Михайла Кошляка гаряче підтримали партнери з Харкова:
“Велика подяка за вашу участь і небайдужість! Пишаємося спільною командною роботою заради життя та перемоги!” – зазначив Костянтин Ананченко, начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської ОВА, який долучився до благодійної акції.

“Дякую всім, хто долучається до підтримки наших медиків, адже вони щодня рятують найдорогоцінніше, що є – життя наших людей❤️” – щиро зауважив Михайло Кошляк.
