У Дніпрі на Донецькому шосе збудують комплекс сучасних торгових павільйонів

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 03/03/2024 - 10:51
Дніпро

У Дніпрі відбулося засідання членів містобудівної ради міста, на якому архітектори розглянули декілька питань, пов’язаних з розвитком нашого міста. Так, архітектор Михайло Аліпов розробив проект будівництва двох комплексів одноповерхових магазинів по Донецькому шосе, 105, 121 та благоустрою поряд з ними, пише «Наше Місто».

  – Цей район – своєрідні «ворота» до нашого міста зі східного боку, – нагадав архітектор. – Але зараз на цьому місці є лише піщані пагорби та супермаркет, а вже за ними починаються висотки. Ми пропонуємо створити два комплекси із сучасних одноповерхових торгових об’єктів. І зробити вздовж них повноцінний благоустрій.

Торгові павільйони вийшли красивими та незвичайними за формою. Особливого шарму їм надають білі колони, які перетворюють звичайний об’єкт торгівлі чи не на палац.

Але головні секрети – не в павільйонах, а поряд із ними. Замість піщаних насипів тут буде гарна пішохідна зона з лавками, ліхтарями, урнами та рясним озелененням. Велодоріжку, яка поки що закінчується якраз перед проектованими магазинами, планують продовжити вздовж усієї зони проекту. На автомобілістів чекають паркування, а любителів попити кави або чогось міцнішого – виносні столики кафе.

Також планується кілька дитячих та ігрових майданчиків. А для повної безпеки продавців та покупців магазинів буде створено укриття на 170 осіб.

Посперечавшись про можливість зробити цей оазис торгівлі та розваг ще цікавішим для городян, архітектори зрештою схвалили і цей проект.