Школярі Дніпра долучились до акції «Скринька — оберіг для ЗСУ»: що збирали

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 01/12/2023 - 20:02
Дніпро

Учениця четвертого класу із Дніпра, Людмила Чередніченко, створює малюнок із соняхом. Цю листівку покладуть до  скриньки, яка потрапить до захисника України на передову.

«Я хочу, щоб у захисника, який побачить мій малюнок, піднявся настрій. Щоб вони знали, кого вони захищають, і ми дуже вдячні їм за такий великий вчинок», — ділиться Людмила.

Дівчинка взяла участь у вітальній ініціативі, проведеній напередодні Дня Збройних Сил України під назвою "Скринька – оберіг для ЗСУ". До акції долучилися працівники навчальних закладів, учні та їхні батьки. В пакунок можна покласти солодощі, теплі шкарпетки, саморобні обереги й інші подарунки власного виготовлення.

«Нам у класі запропонували взяти участь в акції. Ми з подругою за кишенькові гроші з власного бажання купили шкарпетки, каву, чай і написали листа подяки. Цими подарунками дякуємо ЗСУ за змогу жити й навчатись», — розповідає десятикласниця Поліна Гончаренко.

«Ми всією родиною збирали пакунки. Від смаколиків до теплих речей, адже це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним Силам України. Завдяки ним ми маємо змогу жити буденним життям – працювати, творити, вчитись. Тому дуже важливо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу», — поділилася мама школярки Анастасія Толста. 

Бажання взяти участь в акції виявили всі школи Дніпра. Пакунки приносили до так званих опорних пунктів. «Ми визначали одну школу в кожному районі міста, куди могли приносити батьки та діти пакуночки. Ця школа — пункт Новокодацького району. Тут майже 2 тисячі скриньок зібрали, а загалом по місту саме до Дня ЗСУ принесли майже 8 тисяч пакунків. Ці всі коробки прикрашали й збирали власними руками. Наприклад, в’язали шкарпетки, плели браслети, малювали. Усе зроблено для захисників з любов?ю. Далі скриньки передаємо через волонтерів або представників бригад чи формувань, які тимчасово приїжджають до Дніпра», — підсумувала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко. 

Отже, вже зовсім скоро наші захисники отримають від Дніпра пакунки вдячності.