«Команда із москви»: ОЗУ Наріка проти українського спорту

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 01/12/2023 - 19:09
с

 «Шістки» російського криміналітету не припиняють спроб проникнути в керівництво українських спортивних організацій.

На цьому фото – засмучений соратник кримінального авторитета Петровського (Наріка) – Валерій Кондратьєв, більш відомий як Гастело. Він «пролетів» повз посаду голови Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету.

м

«Збитому льотчику» не допомогли залякування та маніпуляції – більшість  представників федерацій проголосували проти. Однак, не є секретом, що частина федерацій і досі контролюється ОЗУ Наріка, а отже – і російським криміналітетом. Сам Петровський ще на початку своєї специфічної кар’єри з конфіскації головних уборів у перехожих , був завербований російським злочинним світом. Куратором Наріка є «смотрящий» за чеченськими злочинними угрупуваннями та друг Кадирова Умар Джабраїлов.

м

Саме через тісні зв’язки з російськими «старшими товаришами» Петровський фактично забезпечив ще для одного свого соратника  — Сергія Олійника на прізвисько Умка —  титул злодія в законі.  Його коронували у 2014 році у Петербурзі. З російського боку «хрещеними батьками» Умки називають пітерських злодіїв Андрія Мірича та Альберта Рижого, які давно завербовані ФСБ. До речі, Умка теж полюбляє «спорт». Недарма очолює ГО «Клуб спортивної боротьби Ведмідь». Особлива пристрасть до ведмедиків стала зрозумілою, коли правоохоронці в черговий раз затримували Сергія Олійника. Його будинок за кількістю іграшок нагадує кімнату 15-річної дівчини.

м

Дніпровські «фізкультурники»

Гастролі сватів  — Петровського та Павелко – з кубком Ліги чемпіонів

м

ОЗУ Наріка через родинні зв’язки з Андрієм Павелко вдавалося роками контролювати український футбол. Доки Павелко не попався на «травці» — на крадіжці штучних покриттів для дитячих стадіонів. Однак за довгі роки сват Наріка не лише збагачувався, розкрадаючи кошти, які виділяли європейські організації для розвитку українського футболу, але і наповнив всю УАФ специфічними персонажами. І знову ж таки, «русскомірцами».

Друг та соратник Андрія Павелко, який працював у нього охоронцем в клубі, а потім отримав посаду у Федерації футбола – Алан Плієв, громадянин РФ. Журналісти знайшли паспорт цього видатного «діяча».

м

м

Сам Плієв після публікації документів заявив, що…  «паспорт отримував його дід». Дивно , що не додав, що «має голову, в яку їсть». Як бачимо, соратники Андрія Павелко  не тільки тримають у собі документи країни-агресора, але і тримають українців за відвертих ідіотів.

Крім того,  саме Плієв виконує для Андрія Павелко брудну роботу по залякуванню та підкупу людей, бо сам добре заборгував любителю штучних покриттів – у ЗМІ з’являлася інформація, що колишній охоронець проходив підозрюваним  у справі про групове зґвалтування.  Плієв, як бачимо, полюбляє саме «масові види спорту».

Не відстають і інші друзі Павелко – це регіонали та криміналітет із добре вираженим російським душком.

и

І навіть зараз, коли і Павелко, і Умка, і Коломойський за гратами, ОЗУ Петровського не полишає спроб вбудуватися в офіційні спортивні організації. Це необхідно для легалізації членів банди. Маючи статус голови федерації, чи члена олімпійського комітету, дніпровські «шістки» російського криміналітету  матимуть змогу потрапляти до владних кабінетів, виїжджати за кордон, а еще – не будуть відстоювати дискваліфікацію спортсменів країни агресора на міжнародному рівні.

За матеріалами 49000.