Масаж для схуднення: переваги, недоліки та ціни у Дніпрі

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 03/03/2024 - 20:09
Дніпро

У Дніпрі, як і в усьому світі, люди прагнуть до стрункої та підтягнутої фігури. Здорова їжа та фізичні вправи – це основа, але багато хто шукає додаткові методи, щоб прискорити процес схуднення. Корекційний масаж стає все більш популярним, адже він пропонує приємний спосіб позбутися зайвих сантиметрів. Про особливості цього методу схуднення – в матеріалі «Наше місто».

Обгортання та скрабування

Як повідомила консультантка одного з оздоровчих центрів Дніпра, клієнтам пропонують декілька сучасних методик.

«Є корекційний масаж плюс обгортання або скрабування. Також виконуємо детокс-обгортання з використання косметики «Бруно Вассарі». Клієнта намащують спеціальним кремом, після чого загортають у плівку і термоковдру. Це сприятиме виведенню зайвої рідини та токсинів з організму, покращить стан шкіри. А головне – зменшаться об’єми тіла клієнта», – розповіла Альона.

Ціни таких процедур різняться. За словами консультантки, звичайне обгортання в комплексі з антицелюлітним масажем коштує понад 1000 гривень.  

«Процедура з обгортанням тривалістю 70 хвилин коштує 1300 гривень. Гіпсове обгортання – 3 тисячі гривень за 60 хвилин. Але є й більш бюджетні способи схуднути за допомогою масажу», – повідомила Альона.

Лімфодренажний масаж 

Цей вид масажу стимулює лімфатичну систему, допомагаючи виводити з організму токсини та зайву рідину. Він є ефективним у боротьбі із зайвими кілограмами. Завдяки спеціальній техніці масажист особливими рухами ніби витискає вологу з жирових тканин, побічно “виганяючи” побічні продукти метаболізму. Увесь непотріб з наших клітин виводить лімфатична система, звідси і назва масажу.

Плюси лімфодренажного масажу:

 • поліпшує кровопостачання,
 • сприяє відтоку зайвої рідини з клітин разом з токсинами,
 • ефективний при набряках, ожирінні, целюліті.

Недоліки: протипоказаний при нирковій недостатності.

Ціни: в середньому у Дніпрі 50 хвилин такого масажу коштує 700 гривень. А за годинну процедуру доведеться заплатити 1000 грн. Кількість процедур визначає масажист в індивідуальному порядку.

«Варто починати з п’яти сеансів. Далі потрібно спостерігати за своїм станом, дивитись – чи є прогрес. Зважаючи на досвід, можу сказати, що ефект настає після п’ятого сеансу», – повідомила Альона.

Антицелюлітний масаж

Цей масаж фокусується на проблемних зонах, де накопичується целюліт. Під антицелюлітним масажем розуміють ручний масаж. Його виконують по масажних лініях. Аби ефективність була вищою, використовують спеціальні антицелюлітні олії та креми.

Антицелюлітний масаж має такі плюси:

 • руйнує жирові відкладення,
 • зменшує об’єми,
 • прискорює метаболізм,
 • позбавляє зайвої рідини у тканинах та набряків,
 • сприяє зменшенню розтяжок.

Недоліки: протипоказаний при гіпертонії та варикозі.

Ціни: один сеанс такого масажу у Дніпрі коштує 700 – 1000 гривень. Рекомендується пройти не менше 5 сеансів. При відвідуванні 10 сеансів деякі салони пропонують знижки.

Апаратний масаж

Сучасні технології пропонують широкий спектр апаратних методик для схуднення. LPG-масаж, RF-ліфтинг, кавітація – всі ці методи мають свої особливості та дають хороші результати в поєднанні з правильним харчуванням та фізичними навантаженнями.

Плюси апаратного масажу

 • покращення кровообігу,
 • стимуляція регенерації клітин,  
 • зменшення проявів целюліту та ознак старіння,
 • допомагає підтримувати здоров’я та зберегти молодість.

Недоліки: малоефективний при великому надлишку ваги, протипоказаний людям із гематологічними проблемами.

Ціни: у Дніпрі вартість апаратного масажу залежить від виду, тривалості, кваліфікації масажиста та салону краси. В середньому, один сеанс коштує від 700 до 1000 грн.

«Відзначу, що найбільшою популярністю серед клієнтів користується антицелюлітний масаж. Лімфодренажний застосовуюється здебільшого за індивідуальними показниками. Якщо ви хочете швидко прибрати об’єми, то потрібен корекційний масаж», – резюмувала Альона.

Масаж для схуднення – не панацея, але він може стати ефективним доповненням до здорового способу життя та допомогти вам отримтаи бажану фігуру.