«Комунальні служби міста на 100 % готові до снігопадів», – Олексій Самійлик, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 17/11/2023 - 18:14
о

Заздалегідь та повністю готові до першої ожеледиці та передбаченого синоптиками снігопаду комунальники міста Дніпра. Коли тільки місто вкриється снігом, пів тисячі робітників стануть на стражі чистоти доріг. Для цього їм на допомогу вийде значна кількість спеціалізованої техніки.

«У зимовий період буде залучено 177 одиниць спецтехніки. З них 87 – посипальної, 32 – снігоочисної, 24 – малої посипальної, 22 самоскиди, 12 навантажувачів. Маршрути снігоочищення та посипання доріг вже затверджено», – зазначає Світлана Літвінова, начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

Комунальні служби міста готові обійти понад 12 мільйонів квадратних метрів доріг та провулків. Першочерговим завданням, як завжди, є забезпечення чистоти на головних магістралях мегаполіса, тротуарах, під'їздах до об'єктів критичної інфраструктури, а також на спусках та підйомах. Зокрема, особлива увага буде приділена останнім, як повідомляють комунальники.

«Не перший рік у місті ми використовуємо так звані мушлі. Це такі ємності для піщано-соляної суміші, які будуть встановлені поруч з перехрестями, на спусках та підйомах і у разі чого наші співробітники зможуть оперативно посипати ці складні ділянки. Використовувати посипальну суміш можуть і двірники, і представники бізнесу – аби по тротуарах чи біля крамниць містянам було безпечно пересуватися», – коментує Олексій Самійлик, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

Станом на сьогодні місто закупило 25 тис. тонн піщано-соляної суміші. Цих запасів, кажуть фахівці, має вистачити по січень у разі дуже сніжної зими, а за погодних тенденцій останніх років – то і на всю зиму.  

Попри 100 % готовність Дніпра до снігопадів, комунальники звертаються до автовласників з проханням заздалегідь встановити зимову гуму, а у разі снігопаду не лишати припарковані автівки на узбіччі вулиць і проспектів – це знижує продуктивність роботи дорожніх служб.