Якісне очищення води — одне із завдань, яке поставив міський голова Борис Філатов перед комунальним підприємством «Дніпроводоканал». 13 лютого до насосно-фільтрувальної станції згаданого підприємства завітав його очільник Андрій Довгань, аби перевірити виконання доручення мера.
За останні роки на станції було виконано низку заходів щодо покращення якості питної води, економії енергоресурсів тощо. З-поміж іншого виконано технічне переоснащення насосних станцій та підйомів із заміною насосних агрегатів; реконструкцію фільтрів. Для зменшення витрат на енергоресурси реконструйовано котельню, де встановили нові твердопаливні котли та перейшли на альтернативний, екологічно більш безпечний вид палива – пелети з деревини.
«Ця станція подає питну воду понад 30 % населення Дніпра. Тут вода проходить очищення за двома технологіями: фільтрування та відстоювання. Переконався, що є необхідний обсяг запасів реагентів для оброблення та знезараження води. На станції є два вводи електропостачання — основний й резервний. Тут також працює лабораторія, яка постійно стежить за якістю води, аби вона відповідала усім нормам. Загалом переконався, що всі очисні споруди тут працюють у штатному режимі», — підкреслив директор КП «Дніпроводоканал», який цього дня є черговим по місту.
Також він проінспектував побутове приміщення для співробітників оперативно-аварійних робіт дільниці № 2 КП «Дніпроводоканал».
«Це приміщення для відпочинку фахівців, які виїжджають на усунення аварійних ситуацій. Тут є душова, кухня, сушарка для спецодягу. Оглянувши все, дав завдання доукомплектувати кухню мікрохвильовками та електрочайниками, аби співробітникам було зручніше», — зазначив Андрій Довгань.
Під час інспекційного об’їзду черговий по місту також відвідав Пункт незламності, облаштований в укритті школи № 115. Серед іншого там є генератор, теплові пушки, запаси води.
«Пункт обладнаний усім необхідним. Тут є медпункт, кімната для відвідувачів з тваринами, дитяча зона, санвузли, бібліотека тощо. Усе тут чудово. Водночас доручив директору школи розмістити вказівники пункту, тимчасового укриття, аби людям було зручніше орієнтуватися», — додав Андрій Довгань.