Війна в Україні продовжує забирати життя наших героїв. Нещодавно в зоні бойових дій на Донеччині загинув солдат із Кам’янського Олег Кузнецов. Про цю втрату повідомив мер міста на своїй сторінці у соціальних мережах.
Олег би неодноразово засвідчив себе мужнім і рішучим воїном. Він поклав своє життя заради спокою і безпеки майбутніх поколінь України, не роздумуючи жертвувати найціннішим – власним життям. Серця його рідних і близьких потопають в скорботі: сина, матір і сестру Олексі поєднує тяжка втрата.
Місто Кам’янське скорбить разом із сім’єю загиблого героя, висловлюючи глибокі співчуття. Солдат Олег Кузнецов навіки вписав своє ім’я в історію свого міста як справжній захисник Незалежності України.
