У Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра котельня підприємства пройшла процес модернізації, спрямований на зниження споживання природних ресурсів та підвищення енергоефективності. Завдяки встановленню новітніх енергоефективних пальників вдалося зменшити використання природного газу до 20%, а також суттєво скоротити обсяги шкідливих викидів у атмосферу. Зараз, коли кожен кубометр газу і кіловат енергії важливі, такі інновації демонструють значний вклад у збереження ресурсів на регіональному рівні.
Енергоефективність на практиці: котельня у Дніпрі покращує ресурсозбереження
Опублікувати у
Дніпро
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Дніпро
Тимчасові зміни руху громадського транспорту у Дніпрі 28 червня
Опубліковано
Наумова Вікторія
Опублікувати у
Дніпро
У Дніпрі минулої ночі пролунало 4 повітряні тривоги
Опубліковано
Наумова Вікторія
