5 марок авто, ремонт яких спустошить ваш гаманець

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 24/06/2024 - 13:50
о

Існують бренди, чий сервіс та ремонт можуть значно вдарити по вашому гаманцю. «Дніпро Оперативний» назве п’ятірку марок, які невигідно ремонтувати. 

BMW

Відомі своїми високими інженерними стандартами, які, на жаль, обертаються дорогими запчастинами та роботою кваліфікованих спеціалістів. За даними KBB, 10-річне обслуговування BMW обійдеться вам у середньому в 9500 доларів, пише OBOZ.UA.

Volkswagen

Попри доступну ціну на нові авто, Volkswagen згодом може здивувати вас рахунками за ремонт. За словами експертів, моделі цього бренду мають більше проблем та менш надійні, ніж аналоги на ринку.

Mercedes-Benz

Ще один люксовий бренд, чий сервіс кидає виклик вашому бюджету. Заміна трансмісії на Mercedes-Benz може виявитися значно дорожчою, ніж у інших авто.

Mitsubishi

Незважаючи на те, що Mitsubishi не позиціонується як преміум-бренд, обслуговування їхніх авто може значно зневірити ваші заощадження. Власники Mitsubishi часто стикаються з необхідністю дорогої заміни коробки передач або кулера EGR.

Chrysler

Завершує список Chrysler, чий преміум-статус передбачає відповідні витрати на сервіс. Додатковою складністю стає пошук запчастин до цих авто.