Філатов заявив про кінець «паразитування» Слобожанського за рахунок Дніпра

Час «паразитування» влади Слобожанського за рахунок Дніпра закінчився заявив мер Дніпра Борис Філатов. Він оприлюднив порівняльні дані щодо бюджетів Дніпра та Слобожанське, а також прокоментував ситуацію із взаємодією між громадами під час нещодавньої пожежі, пише «Наше місто» з посиланням на допис міського голови.

У дописі він навів фінансові показники та наголосив на різниці у ресурсному забезпеченні громад.

«Поки що зосередьмося на сухих цифрах. Бо цифри ніколи не брешуть. Слобожанське має близько 1,5 млрд гривень бюджету. Тобто десь 53,4 тисячі на душу населення. У Дніпра бюджет складає 25,9 млрд гривень. Відповідно на душу населення виходить 25,9 тисяч. Тобто у обласного центру цей бюджет понад двічі ( ! ) менший за сумнозвісний «анклав». При цьому Слобожанське дало на потреби ДСНС 1 млн. А Дніпро дав майже 72 млн», – підкреслив мер Дніпра.

Також Філатов заявив про труднощі з комунікацією з керівництвом громади під час надзвичайної ситуації та навів часові позначки спроб зв’язку.

«І коли два дні тому на території Слобожанського сталася величезна пожежа, мої профільні заступники безліч разів намагалися звʼязатися з керівництвом цього «міста». Але там ніхто й ніде не брав слухавку. Ані Камінський, якому не до того, бо він взагалі у відпустці !!! Ані його заступники, котрі просто скидали дзвінки, а зараз вилізли в соцмережі. Ані «мертві» телефони гарячої лінії чи місцевої ради. Усе зафіксовано по часу: 14:02 14:05 14:07 14:08 14:10… тощо», – йдеться у дописі.

Окремо міський голова різко оцінив стан комунальної інфраструктури Слобожанської громади та рівень забезпечення базовими службами.

«Більше не вийде сидіти, як клопи на тілі, обласного центру і ні за що не платити. Тому ще раз повторюю… час вашого паразитування закінчився. У вас немає: ані котелень, ані громадського транспорту, ані мереж, ані комунальної техніки чи водоканалу… У вашого «міста мрії» з 1,5 мільярдним бюджетом є аж 1 ( !! ) самоскид, 1 ( !!! ) сміттєвоз і 3 ( !!!! ) справні водорозбірні колонки… Бо цифри ніколи не брешутЬ», – написав Філатов.

У Курській області загинув військовий з Кам’янського Михайло Голобокий