Як швидко скинути вагу: поради

Опубликовано Треплов Валерий - сб, 11/05/2024 - 20:25
о

Готуємось до літа розумно та безпечно! Чому швидкі дієти можуть бути шкідливими для здоров’я і як пілатес може стати вашим найкращим союзником у боротьбі з зайвими кілограмами?

Місія – схуднути до літа за лічені дні традиційно розпочата! Питні дієти, інтервальне голодування, заняття спортом з понеділка. Все, що треба знати про схуднення розповім далі.

Більшість з нас відтягує заняття спортом, аби в останній момент, в паніці, шукати дієві способи, як позбутися зайвих сантиметрів. Схуднути на 2,3,5 кілограмів за тиждень — реально.

«Це можливо, це можна зробити з дуже жорсткими обмеженнями, там чи не салат, курка і вода, але всі повинні розуміти, що це може призвести до дуже небезпечних наслідків зі здоров’ям», — розповіла персональна тренерка Христина Максименко.

Насамперед такі дієти призводять до зниження імунної системи і часто до гормональних збоїв. Погіршують діяльність мозку, роботу шлунково-кишкового тракту, псують стан шкіри, нігтів та волосся. Та головна проблема інтенсивного схуднення – це втрата м’язів, а не жиру.

«Взагалі рекомендовано худнути на тиждень максимум на 1 кілограм, це максимум, тобто за місяць можна втрачати 4 кілограми», — пояснила Христина Максименко.

Кращою альтернативою жорстким дієтам – є незначна зміна в харчування та фізична активність. Тренерка вважає, здоровий розум дорівнює здоровому тілу.

Пілатес – ще один метод схуднення та підтримки м’язів. Вправи задіюють всі частин тіла. Секрет занять – у диханні.

Пані Ірина не вперше відвідує заняття з пілатесу. Каже, це їй приносить задоволення та заряд енергії.

«Якось я прониклася навіть і здоровіше стала, таке я дуже рухлива людина я люблю бувати на різних заходах і спортивних і не спортивних і завжди я кудись іду вдома я з палками ходжу», — розповіла Ірина Семенюк, яка займається пілатесом.

Люди, які регулярно займаються пілатесом, краще відчувають своє тіло та стають витривалішими.

«Пілатес, підрозуміває розтяжку мишц, чого розтягувать їх треба?, тому що вони з віком, вони забиваються їх називають ще тригерними зонами знаєте так у кавичка, у лапках, і якщо мишца зажимається буде жосткою вона сама не розтягнеться, її тільки треба фізичними навантаженнями розтягувати», — розповіла тренерка Аеліта Авраменко.

Фізичні вправи мають бути частиною будь-якого способу життя, не зважаючи, чи хочете ви схуднути, чи ні. Якщо ж є мета позбутися зайвої ваги, потрібно мати на увазі, що тренування — це найважливіший аспект у пришвидшенні схуднення. Але в балансі з правильним харчуванням.

За матеріалами ДніпроTV.