Місячний календар стрижок на червень 2024

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 09/06/2024 - 16:03
о

Багато хто прагне оновити зачіску в червні, проте не всі дні підходять для цього. Місячний календар допоможе вам вибрати сприятливий час для зміни іміджу.  Він ґрунтується на місячній фазі та знаку Зодіаку, в якому перебуває Місяць. Місяць має різний вплив на стан та здоров’я волосся, тому деякі дні вважаються більш вдалими для стрижок та фарбування, ніж інші. Про це пише «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Коли стригти волосся в червні 2024 року

Наступні дні вважаються найвдалішими для нової зачіски:

10-12 червня – місячний календар стрижок рекомендує ці дні для будь-яких процедури. Цей період пройде під знаком Лева, який вважається найсприятливішим для волосся.

13 червня Місяць буде у знаку Діви, який надзвичайно сприятливо впливає на стан волосся. Цього дня воно стане слухняним, податливим до укладання, а стрижка порадує чудовим результатом, що перевершить всі ваші очікування.

15 червня – для кардинальних змін день не дуже підходить, але невеликі косметичні зміни пройдуть чудово. Можна підстригти слабкі кінчики або пофарбувати коріння волосся, а також доглядати брови.

17 червня – ідеальний день для стрижки ослабленого, хворого, тонкого і схильнрнр до випадіння волосся. Після скорочення воно помітно оздоровиться. Фарбування також пройде вдало. А ось хімічну та теплову завивку краще перенести на іншу дату.

22 червня – Місяць увійде в знак Козерога, який добре впливає на волосся. На цей день можна призначати будь-які процедури та сміливі експерименти. Прекрасно пройде фарбування – новий колір довго протримається і виглядатиме розкішно.

Також хороші дні, коли стригтися в червні 2024, – це всі понеділки. Результат точно задовольнить.

За матеріалами Наше Місто.