“Звичайно, в мене море сліз. Я не тримаю у собі, пішла, пів години переплакала і далі”, — медикиня ТрО Харкова.

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 04/10/2024 - 11:06
1

Бронежилет вагою 12 кілограмів, автомат і манікюр. Бойова медикиня Людмила рятує поранених бійців на рідній Харківщині, три тижні провела у Бахмуті. Перед тим, як долучитися до війська, жінці довелось місяць прожити в окупованій Балаклії. Про макіяж на війні, як жінка переживає втрати та який у неї талісман — дивіться спеціальний репортаж журналістів ДніпроTV з Харківщини.

Після кожного виїзду на «нуль» чи евакуацію Людмила чистить свій автомат, щоб він завжди був готовий до бою.

Її позивний – Люта. Вона  – бойова медикиня у 247-му окремому батальйоні 127-ї окремої бригади ТрО Харкова.

Людмила до великої війни проживала у Балаклії, працювала медикинею у Харкові. Її рідне місто було в окупації, і жінці довелось на власні очі побачити, що таке «руський мір»

“Були такі моменти, де я бачила як розстрілювали дівчат біля хлібозаводу нашого. Мені тяжко це згадувати. Я приїжджаю у Балаклею, все рівно плачу”, — Людмила, медикиня 247-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади ТрО Харкова.

Після того, як вибралась з окупації, вирішила долучитися до лав ЗСУ. Обидва її сини – колишні атовці, і нині – теж служать. Людмилі довелось швидко вчитися, вона не раз прощалась з життям. Жінка не стримує емоцій, коли не вдається допомогти побратимам.

Звичайно, в мене море сліз. Я не тримаю у собі, пішла, пів години переплакала і далі”, — Людмила, медикиня 247-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади ТрО Харкова.

Три тижні батальйон перебував у Бахмуті. Це було пекло на землі. Дивом вижила, коли ворожий танк вгатив по медпункту.

П’ятий постріл, він пробиває перший поверх, підлогу. Як раз над нашим медпунктом, де ми стояли там, у полуторах метрах. На цю сторону хлопці лежали на ліжках, а на цей бік стояла наша медицина. Медицину всю завалило, все, що у нас було – побило. Все що було – привалило. Я подзвонила молодшому сину подзвонила – і мої першу слова були такі: «Синок, я жива». Це були мої слова перші. Він – мама, ти звідки? Я кажу – ми вийшли з Бахмута”, — сказала Людмила, медикиня 247-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади ТрО Харкова.

Джерело: ДніпроТВ