Президент звільнив двох заступників Єрмака

Опубликовано Треплов Валерий - сб, 30/03/2024 - 08:13
Дніпро

Президент України підписав укази про звільнення заступників керівника Офісу Президента Андрія Смирнова та Олексія Дніпрова. Замість них було призначено Ірину Мудру та Олену Ковальську, – передає «Наше Місто» з посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Сьогодні, 29 березня, Президент Володимир Зеленський підписав чотири укази про звільнення та призначення заступників керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Таким чином було звільнено Андрія Смирнова, який займався напрямом судової та правової реформи. Замість нього заступницею Офісу Президента була призначена Ірина Мудра, яка до цього була заступницею міністра юстиції. Ще раніше Ірина Мудра працювала на різних посадах в АТ “Державний ощадний банк України”

1

Також Зеленський звільнив з посади Олексія Дніпрова. На його місце президент призначив Олену Ковальську. За даними реєстру декларацій, вона з 2021 року працювала керівником Головного управління стратегічних комунікацій Директорату з питань інформаційної політики Державного управління справами. З 2022 року Ковальська була очільницею Кабінету керівника Офісу Президента. Окрім того, вона також членкиня робочої групи при президентові зі створення Трибуналу, що судитиме владу рф за злочин агресії.

1