Німецький розробник софту SAP надасть Україні технологічну підтримку на понад 65 млн євро — Мінцифра

Опубликовано Треплов Валерий - сб, 16/12/2023 - 10:16
п
 

Українські компанії зможуть безоплатно отримувати підтримку програмного забезпечення та хмарних сервісів від німецького розробника софту SAP до кінця першого кварталу 2024 року.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

У відомстві зазначили, що загальна сума допомоги за 2023–2024 від SAP становитиме понад 65 мільйонів євро. Це дасть змогу посилити цифрову стійкість установ, пришвидшити цифровізацію процесів та збільшити ефективність їхньої роботи.

"SAP також допомагає оцифровувати процеси в Міноборони України, підтримує цифрову стійкість критичної інфраструктури та допомагає здійснювати ефективні медичні закупівлі", — йдеться у повідомленні.

Крім того, SAP надає можливість українським експортерам безоплатно приєднатися до бізнес-мережі SAP Business Network. Це допоможе вивести українські товари на міжнародні ринки та розширити мережу споживачів.

"Окремий трек роботи з Україною — освіта та підтримка стартапів. Зокрема, запустили безоплатні навчальні курси та сертифікацію SAP для українців, включно з університетами. Українські стартапи були долучені до глобальних акселераторів SAP.iO.", — йдеться у повідомленні.

У Мінцифри додали, що у 2024 році компанія планує інвестувати майже 2 мільйна євро в локалізацію своїх продуктів в Україні. Зокрема, нещодавно запустили рішення SAP ERP для середнього бізнесу GROW with SAP.

SAP — один із провідних світових виробників програмного забезпечення для управління бізнес-процесами. Компанія розробляє рішення, які сприяють ефективній обробці даних й інформаційному потоку між організаціями.

За матеріалами Суспільне