Міністр інфраструктури Кубраков блокує внесення турецьких компаній, що працюють в росії, в реєстр спонсорів війни

Опубликовано Треплов Валерий - чт, 29/02/2024 - 15:35
о

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зустрічається з представниками уряду Туреччини, де відверто обговорює не внесення турецьких компаній, які також працюють в росії, в реєстр спонсорів війни. На цих зустрічах присутні також росіяни. Про це повідомляє 49000 із посиланням на ютюб-канал відомого правозахисника Олексія Шевчука.

Як повідомив Олексій Шевчук, міністр Кубраков наразі знаходиться у Туреччині, де зустрічається з представниками уряду Туреччини. Примітно, що на цих зустрічах також присутні росіяни. На цих зустрічах Кубраков відверто обговорює питання не блокування турецьких компаній в Україні, які також працюють в рф і є спонсорами війни.

“Кубраков, маючи свої повноваження в уряді тисне на Міністерство зовнішніх справ України через посольство Туреччини. Мовляв, не можна блокувати роботу турецьких компаній в Україні, навіть якщо вони працюють в російській федерації і фінансують агресію. Нібито це може погіршити стосунки між Україною та Туреччиною”, – повідомив на ютюб-каналі Олексій Шевчук.

Вже цієї п’ятниці, 1 березня, планується чергова зустріч представників міністерства інфраструктури з урядом Туреччини, де будуть обговорювати питання не блокування турецького бізнесу, який працює і в росії, і в Україні одночасно.

“Чому такі подвійні стандарти?.. “Нестле” можна вносити в реєстр спонсорів війни. “Баккарди” – можна. Чому не можна турецькі компанії?.. Пане Кубраков, Ви раптом не агент російської федерації?!”, – справедливо запитує правозахисник Шевчук у своєму відео.

За матеріалами 49000.