Кабмін дозволив цілодобову роботу ТЦК: що це означає для громадян?

Опубликовано Треплов Валерий - сб, 10/02/2024 - 12:25
о

На засіданні 9 лютого 2024 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення, яким дозволив цілодобову роботу ТЦК та СП. Таким чином уряд надав територіальним центрам комплектування нові повноваження під час проведення мобілізації. Про це повідомив представник Кабміну в Верховній Раді Тарас Мельничук, передає 49000.

Уряд вніс зміни до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Передбачено під час проведення мобілізації та/або під час дії правового режиму воєнного стану надання права територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки цілодобово:

  • розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення;
  • організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП);
  • вести персонально-якісний облік призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі Збройним Силам України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.

За матеріалами 49000.