У центрі Дніпра 26 березня після ворожого обстрілу активно працюють рятувальники, комунальні служби та поліція. Фахівці розбирають завали, прибирають уламки та відновлюють пошкоджені будівлі, повідомляє «Наше місто».
Дії комунальних служб
За словами заступника голови Центральної адміністрації Олега Черняка, всі комунальні служби працюють на місці подій. Вони вивозять бите скло та рештки сміття, ремонтують пошкоджені дахи та шифер.
Робота рятувальників та поліції
- ДСНС проводить обстеження будинків і ліквідацію небезпечних ділянок.
- Поліція фіксує заяви постраждалих мешканців.
Також на місці розгорнуто штаб Центральної адміністрації для координації допомоги та підтримки місцевих мешканців.
Підтримка населення
Благодійні організації роздають матеріали для тимчасового закриття вибитих вікон. Жителям надано інформацію про порядок оформлення документів для отримання компенсації збитків.
Наслідки атаки
Внаслідок обстрілу пошкоджено близько 155 вікон, постраждали школа та лікарня, постраждали також сім багатоповерхівок та гімназія в центрі міста.
Мешканців Дніпра просять повідомляти про пошкодження та звертатися до відповідних служб для оформлення допомоги.
