Ракетний удар пошкодив трамвайні колії та контактну мережу у Дніпрі

У ніч на 15 червня у Дніпрі внаслідок ракетної атаки російських військ постраждала транспортна інфраструктура міста.

Пошкодження транспортних комунікацій

Вибухова хвиля спричинила обриви контактної мережі трамваїв і тролейбусів, а також руйнування шести опор. Частково пошкоджена трамвайна колія, що тимчасово ускладнило рух транспорту. За повідомленням КП «Дніпровський електротранспорт», пошкодження призвели до тимчасової зміни маршруту трамвая №5, який курсував скороченою схемою без заїзду на житловий масив Західний. Наразі рух повністю відновлено.

Відновлювальні роботи

Спеціалісти комунального підприємства почали ремонтні роботи з ранку: перш за все, лагодили контактну мережу тролейбусів, після чого взялися за відновлення трамвайних колій та контактних проводів.

Наслідки для довкілля

Під час розбору наслідків вибуху комунальники виявили гніздо з сімейством їжачків. Через атаку загинули мама та п’ятеро її малюків, однак шостий їжачок вижив і переданий на догляд.

Інші пошкодження у місті

  • Зруйноване приміщення коледжу, корпус якого зазнав серйозних руйнувань.
  • Вибиті понад 140 вікон і рам у виробничих приміщеннях та вагоні-музеї.
  • Пошкоджені шкільні та культурні заклади.
  • Виникла пожежа на одному з підприємств міста.
  • За попередніми даними, одна людина отримала поранення.

Масовані ракетно-дронові атаки торкнулися п’яти районів Дніпропетровської області 15 червня, спричинивши істотні збитки та постраждалих.

У Дніпрі відремонтували понад 170 тисяч кв. метрів доріг у 2026 році

Псевдоактивіст Родіон Боровенський (Радік Правокатор) хотів влаштувати хайп на воєнному меморіалі у Дніпрі, але зганьбився