Пройшов навчання у Великобританії: на фронті загинув Герой з Кривого Рогу

Опубликовано Треплов Валерий - чт, 30/11/2023 - 14:19
Н

Дніпропетровщину облетіла трагічна звістка. Стало відомо, що 29 жовтня біля с. Роботиного Запорізької області загинув Герой з Кривого Рогу Віталій Басакін. Про це повідомляє АрселорМіттал Кривий Ріг.
 

Чоловік працював обрубником у фасонно-чавуноливарному цеху Ливарно-механічного заводу.

Четвертого травня чоловіка призвали до лав ЗСУ, він служив солдатом, кулеметником Національної гвардії України. Пройшов навчання у Великобританії, серед воїнів був одним з найкращих. Колеги з цеху згадують його активним, здібним, щирим та відкритим.

«Віталій був душею компанії, завжди знаходив добре слово для кожного. Робота обрубника фізично дуже складна, але я ніколи не чув від Віталія скарг чи відмовок. Він завжди все робив швидко, якісно, був професіоналом у роботі. Це була добра людина, яка турбувалася про інших, намагалася зробити життя кращим, більш яскравим та цікавим. Віталій самотужки доглядав за батьком, завжди допомагав усім, хто потребував допомоги та підтримки. Загибель Віталія Басакіна – непоправна втрата для усього цеху. Цей біль назавжди залишиться з нами», – говорить Ігор Коломоєць, майстер ФЧЛЦ ЛМЗ.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та колегам героя.

За матеріалами «Наше місто»