На війні загинув молодший сержант з Нікополя Сергій Кубішта

13 червня 2026 року на Запорізькому напрямку загинув молодший сержант Сергій Кубішта, який захищав незалежність України. Про це повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк.

Сергію було 40 років, він приєднався до лав Збройних сил України у лютому 2024 року. Раніше працював на Нікопольському заводі феросплавів. У нього залишилися мати, донька, брат і сестра.

Події в регіоні

  • Нещодавно на Запорізькому напрямку загинув ще один захисник з Дніпропетровщини — Микола Луханін.
  • Раніше у бою загинув Валерій Висоцький із Нікополя, який став на захист країни в перші дні війни.
  • У Кривому Розі провели в останню путь 31-річного снайпера на псевдо «Моджахед», який залишив дружину, батьків та старших братів.

Ці втрати нагадують нам про ціну миру і важливість підтримки військових, які борються за наше майбутнє.

Де у Дніпрі відсутні світло та вода 22 червня вранці