Конфлікт навколо Голубих озер на Дніпропетровщині: невідомі встановлюють бетонний паркан

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 29/03/2024 - 10:25
о

Голубі озера – широковідоме у Дніпропетровській області місце відпочинку. Знаходиться недалеко біля Кам`янського. Влітку місцеві мешканці та жителі Дніпра дуже любили відпочивати тут. Чиста вода, пісок та хвойні дерева створювали неповторну атмосферу. Довгі роки тут можна було відпочити як безкоштовно, так і отримавши додаткові послуги за окрему плату. Але останнім часом територію Голубих озер почали щільно забудовувати та встановили бетонний паркан, який загороджує прохід до води. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Суспільне.

Альона, яка раніше часто відпочивала тут з дітьми, тепер змушена обходити огорожу, адже доступ до місця відпочинку заблокований.

Наразі доступ до пляжу перекритий, адже на місці проходу будівельники зводять огорожу. Їхні дії не коментують, тому невідомо, хто саме замовив цю роботу.

Як повідомив начальник відділу земельних ресурсів Петриківської селищної ради Валентин Сизарєв, з 2001 року пляжна зона знаходиться у приватній власності. За останні 20 років власники та цільове призначення земельної ділянки змінювалися. Валентин зазначає, що для визначення можливих порушень має приїхати земельна комісія, але такі перевірки неможливі під час воєнного стану.

Власники землі біля парку встановили огорожу, загородивши доступ до пляжу та майна власника турбази Сергія Зінченка. Раніше Зінченко орендував у них місце на пляжі за 7,5 тис. доларів на місяць, але зараз ціна значно зросла. Коли він відмовився платити за новою ставкою, власники перекрили прохід бетонною огорожею, за якою залишилися альтанки та шезлонги Зінченка.

Журналісти приїхали до турбази, аби отримати коментар щодо встановлення паркану. На місці керівництва зони відпочинку не було. Працівники відмовилися надавати контакти власників.

За матеріалами Наше Місто.