Система смартбудинку: чим особлива та які надає переваги

Опубликовано Треплов Валерий - ср, 06/12/2023 - 10:35
м

"Розумний будинок" – це інтегрована система пристроїв, яка спрощує управління побутовими процесами. Вона має спеціальний центр управління, що працює через мобільний додаток та взаємодіє з різними пристроями та датчиками. Власники будинку можуть легко керувати всім, від освітлення до опалення, за допомогою смартфонів, планшетів чи комп'ютерів. З використанням Wi-Fi технологій, систем дозволяє контролювати та керувати простором у реальному часі, навіть якщо ви знаходитесь далеко від дому. 

м

Скільки коштує монтаж? Ціна системи “розумний будинок” під ключ від https://thecaresmart.com/ залежить від кількості функцій та особливостей встановлення. Наприклад, на сайті сервісу The Care Smart можна зручно розрахувати приблизну вартість за допомогою онлайн-калькулятора. Однак, важливо зазначити, що ціна на новітню систему автоматизації значно менше, ніж ви можете собі уявити. Це доступне рішення для покращення вашого комфорту.  

                                     Чим особливий смартбудинок

Сучасні сервіси пропонують налаштування системи безпеки для “розумного будинку” під ключ. За посиланням https://thecaresmart.com/security.html можна дізнатись більше. Це надважлива функція, адже вона дозволяє контролювати безпеку за допомогою спеціальних датчиків. Вони реагують на дим, потрапляння води, перевищення концентрації CO2, і у випадку небезпеки (наприклад, затоплення) господарі отримують повідомлення. Датчики руху, освітленості та положення дверей автоматично управляють світлом, включаючи його та вимикаючи, коли це необхідно. 

                                         Як зробити дім “розумним”

Додати смартфункцій будинку чи квартирі нескладно. Головне – правильно вибрати виробника пристроїв. Індустрія лише розпочинає розробку універсального стандарту, і на сьогодні пристрої одного бренду можуть бути несумісними з пристроями іншого. Якщо вам не потрібно створювати смартжитло з центральним управлінням, то завдання стає ще простіше, і ви можете вибирати гаджети від будь-яких виробників. Однак в цьому випадку ви, наприклад, не матимете можливості увімкнути світло в усій квартирі однією кнопкою чи вимкнути всі розетки одночасно. 
 
Системи з центральним управлінням дозволяють більш оптимізовано керувати побутом. Однак вибір між двома варіантами — це суто індивідуальний процес.

                                    Головні переваги “розумного” будинку

Система автоматизації побуту — сучасне рішення, воно має безліч переваг:
1.    Просте впровадження: завдяки завантаженню додатка на телефон ви отримуєте можливість контролювати та управляти різними функціями вашого смартбудинку.
2.    Багатофункціональність: за допомогою системи можна зручно у дистанційному форматі регулювати кліматичні умови (контроль за опаленням, кондиціонуванням, вентиляцією), налаштовувати освітлення та вчасно запобігти витоку води чи газу.
3.    Індивідуальне налаштування системи: можливість створення власних алгоритмів для виконання різних задач в зручний для вас час.

м

Крім того, за допомогою програм ви можете налаштовувати, наприклад, автоматичне увімкнення музики у певний проміжок часу для настрою та приємної атмосфери.