На ж/м Тополя у Дніпрі з'явиться новий масштабний ЖК

Опубликовано Треплов Валерий - вт, 23/04/2024 - 09:23
Дніпро

У Дніпрі почали будівництво масштабного житлового комплексу. Загалом будівництво об’єктів було розпочато ще до повномасштабного вторгнення. На архітектурно-містобудівних радах розглядаються нові проєкти. І тривають роботи на тих об’єктах, які були розпочаті вже під час широкомасштабної війни. Один із таких комплексів – ЖК «TOPOL TOWN» від «Каркас Дніпро» на житловому масиві Тополя-1, – пише «Наше Місто» з посиланням на дописи Віктора Корольова.

Дніпровський архітектор Віктор Корольов розповів і показав, яким буде новий ЖК на житловому масиві Тополя-1. За його словами, команду надихнула на втілення проєкту пишнота навколишнього світу – її і постаралися виконати у ЖК «TOPOL TOWN».

Комплекс розташують поряд із тутешньою балкою. Головна ідея проєкту – єднання людини з природою. Тож, попри сучасний дизайн будівель, головний акцент робитиметься на пейзажах навколо.

«Ми з великою любов’ю ставимося до людей, і тому, працюючи над проєктом ЖК «TOPOL TOWN», ми не просто прагнули створити проєкт нового житлового комплексу – ми хотіли оспівати нашу любов до людини. Архітектуру прийнято називати «музикою, яка застигла в камені» — але ми сприймаємо архітектуру, швидше, не як музику, а як поезію», – каже архітектор Віктор Корольов.

Він також додає, що проєкт ЖК має надавати мешканцям відчуття гармонії, спокою та умиротворення.