Виставка творів захисників України у Дніпрі

Виставка творів захисників України у Дніпрі

21 серпня у Дніпровському Будинку мистецтв, що на вулиці Філософська, 23, відкрилася надзвичайна виставка «Між пострілом і подихом». Журналісти місцевого видання «Наше місто» відвідали цей захід, де представлені твори наших захисників – Олега Гладких та Олександра Костенка.

Обидва автори – це унікальні особистості, які поєднують у собі талант художників та мужність воїнів. Воєнні події змусили їх залишити свої артельє, аби встати на захист рідної країни. Організація цієї виставки стала можливою завдяки їх непохитному бажанню продовжувати мистецтво навіть у часи випробувань.

У Дніпрі запрацював Центр життєстійкості для переселенців

У Дніпрі запрацював Центр життєстійкості для переселенців

Депутата від “Слуги народу” Свердліна, якого повʼязують з “Наріком”, підозрюють у незаконному відчуженні більше 500 гектарів держземлі під Дніпром