Висвітлював у соцмережах антиукраїнський контент: у Дніпрі викрили шанувальника "руzzкого миру"

Опубликовано Дмитрий Луцков - чт, 04/08/2022 - 11:14
СБУ

У Дніпрі за матеріалами СБУ засуджено ще одного шанувальника "руzzкого миру". Ворожому пропагандисту та прихильнику військової агресії кремля було винесено вирок.

Про це повідомляє Управління СБ України у Дніпропетровській області.

Мешканця Дніпра викрили на активному висвітленні у соцмережах антиукраїнського контенту. Маючи радикальні проросійські настрої, інтернет-агітатор готував негативні статті відносно української влади та військовослужбовців Збройних сил України. У своїх меседжах чоловік висловлював повну підтримку окупаційним військам рф і наголошував на безперспективності опору агресору. Численна кількатисячна аудиторія зі всієї країни, підписана на його сторінку, збільшувала своїми репостами деструктивний вплив на громадян України.

Слідством доведено, що своєю антиукраїнською діяльністю в соцмережах він намагався розхитати ситуацію в регіоні, а оприлюднені публікації містили схвалення політики рф та заклики до зміни державних кордонів України. Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання ворожого посібника, вилучено вибухонебезпечні предмети, комп’ютерну техніку та мобільні термінали, які підтвердили його причетність до протиправної діяльності.

Наразі судом антиукраїнського агітатора визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ст. 110 та ст. 263 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Враховуючи активну співпрацю зі слідством та надання інформації стосовно своїх контактів у проросійському інформпросторі, судом посібнику рф встановлено випробувальний термін на найближчі два роки.

123