У селищі Ігрень у Дніпрі замінили критичну ділянку водогону, який обслуговує понад 10 тис. мешканців селища

Опубликовано Треплов Валерий - вт, 02/04/2024 - 17:25
о

У селищі Ігрень Самарського району Дніпра нарешті вирішили проблему з водопостачанням. Тут завершили комплексний ремонт мереж, замінивши майже кілометр основної труби та оновивши відповідні колодязі. Завдяки цим роботам близько 40 вулиць із приватними будинками та господарствами отримуватимуть воду з кращим тиском. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

о

Це справжня радість для понад 10 тисяч місцевих жителів, які протягом багатьох років стикалися з проблемою низького тиску води.

«Ремонт найкритичнішої ділянки водогону завершено. Це значно покращить ситуацію. Наразі ми будемо моніторити експлуатацію водогону та за потреби вживатимемо подальших заходів», – зазначив мер Дніпра Борис Філатов, підсумовуючи огляд перебігу робіт.
Жителів Ігрені закликали ділитися своїми думками щодо нового водогону. Старий водовід, який був збудований ще у 1983 році, замінили на новий, який прослужить близько 50 років.

Завдяки новим мережам очікується економія близько 45 000 кубічних метрів води щомісяця, що становить близько 30% від загальної подачі по Ігрені.

Директор підрядної організації пан Руслан зазначив, що нові мережі допоможуть усунути проблему втрати води через пошкодження труб.

Мешканців Ігрені, які мають поради чи пропозиції щодо подальшої роботи водогону, просять звертатися до Лівобережної адміністрації або на гарячу лінію міськради.

За матеріалами Наше Місто.