У Дніпрі розповіли, в яку суму обійдеться порушнику евакуація та зберігання автомобіля на штрафмайданчику

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 01/03/2024 - 09:25
о

У Дніпрі евакуюють автомобілі, які водії залишають у забороненому місці. Де не можна паркуватися та які наслідки тягне за собою порушення, повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради, передає "Дніпро Оперативний". 

Так, на вулиці В’ячеслава Липинського містянин перекрив автівкою одну зі смуг руху. Чоловіка не зупинив навіть знак, що парковка та зупинка тут заборонені. Водій транспортного засобу швидко знайшовся, йому виписали штраф за порушення правил паркування. 

З 19 по 25 лютого за порушення правил паркування у Дніпрі евакуювали 47 авто, а також  виписали понад 2 500 штрафів. 

Автомобілі порушників евакуюють у разі паркування на пішохідних переходах, перехрестях, тротуарах, зупинках громадського транспорту та у разі блокування руху. Дається вона водію у копійчину, каже начальник виробничо-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура» ДМР  Андрій Осипов. 

Вартість евакуації транспортного засобу вагою до двох тонн - 2110 грн, від двох тонн до трьох тонн – 2230 грн, від трьох тонн – 2410 грн. Платити треба і за зберігання автівки на штрафмайданчику – 144 грн за добу перші 10 днів, з одинадцятої доби – 23 грн/доба. 

Варто пам'ятати, що у місті є і безкоштовні розмічені паркувальні місця. Їх удвічі більше, ніж платних паркувальних майданчиків. Безоплатних парковок у місті – 16 673, платних — 8 134.

За матеріалами Дніпро Оперативний.