Тариф на водопостачання та водовідведення у місті Дніпро можуть переглянути вперше від початку повномасштабної війни. Вартість послуг зросте з 31 гривні 36 копійок до 86 гривень 67 копійок за кубометр. Про це повідомляє “Дніпро Час” з посиланням на Дніпро TV.
Серед основних причин здорожчання – суттєве зростання витрат на електроенергію, паливо та реагенти. КП «Дніпроводоканал» вже подало оновлені розрахунки до Дніпровської міської ради на розгляд. Остаточно тариф на водопостачання та водовідведення має затвердити обласна військова адміністрація.
Подробиці – у сюжеті Дніпро TV:
