У Дніпрі поступово змінюються шкільні системи енергопостачання: одна за одною, освітні установи міста переходять на використання сонячної енергії. Цей перехід є відповіддю не тільки на воєнні ризики, а й на потребу забезпечення стійкості і екологічності шкільної інфраструктури. Головна ініціатива цього процесу належить міській раді, де планується облаштування десятків шкіл міста сонячними панелями. Цей проєкт є прикладом того, як місцева влада може вплинути на покращення життя громади, забезпечуючи освіту не тільки знаннями, а й комфортом перебування у шкільних приміщеннях.
Школи Дніпра переходять на сонячну енергію
Опублікувати у
Дніпро
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Дніпро
У Дніпрі 18 червня зміни у русі громадського транспорту через ремонти
Опубліковано
Наумова Вікторія
Опублікувати у
Дніпро
Повітряна тривога у Дніпрі тривала майже 4 години вночі 18 червня
Опубліковано
Наумова Вікторія
