Покупки для саду у Дніпрі: лаванда від 150 грн і тис ягідний за 47 тис. грн

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 14/04/2024 - 17:25
о

Через аномально теплу весну садовий сезон цього року розпочався значно раніше. Зараз бум на декоративні рослини. Ми вирушили в один із садових центрів та розпитали: що купують та за якими цінами. З початком війни розповідають у центрі – люди скуповують все що цвіте. Перша красуня весни – це форзиція.

Зараз бум на сакури. Ціна за один саджанець стартує від чотирьох з половиною тисяч гривень. З квітня по травень буде цвісти декоративна груша.

«Вона ідеально підходить для дворів та скверів. Коштує 4300 гривень. Яскравих барв у ваш сад додасть і декоративна слива піссарді. Вона коштує майже 8000 тисяч гривень”, – розповідає старша продавчиня садового центру Наталія.

7900 гривень коштуватиме береза юнги, ціна на ялівець коливається від 290 до 550 гривень, бирючину можна купити за  70 гривень. Прикрасити свій сад чи подвір’я можна й найдорожчим деревом.

«Це тис ягідний. Він коштує 47 тисяч гривень», розповіла Наталія.

Масово цього року розкупили лаванду по 150 гривень і троянди по 100 гривень. Зараз чекають на квітучі троянди в горщиках. За них доведеться викласти вже 300 гривень.

Для садів та клумб пропонують ялинки голубі, а ще гірські сосни.Вони не ростуть високими й ідеально підходять для маленьких клумб. Цінують у декоративних рослин форму й колір. Всі вони адаптовані до нашого клімату. 

 

За матеріалами Наше Місто.