«Під час відключення світла з ліфта можна вийти»: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні підйомники

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 20/11/2023 - 15:49
м

Дніпро продовжує відновлення аварійних ліфтів, які до призначення мера Бориса Філатова не отримували жодного обсягу модернізації. Один із підйомників був відновлений у будинку за адресою Запорізьке шосе, 2-А, у п'ятиповерховому під’їзді. Мешканець цього будинку, Сергій Ткачов, проживає тут з 1995 року та стверджує, що останні роки ліфт працював вкрай неефективно. Існували періоди, коли він взагалі був неробочим протягом півтора року через вандалів.

«Ми дуже задоволені. За цей місяць новий ліфт показав себе чудово, тож ми вдячні за нього», – каже пан Сергій. 

Обладнання у ліфтовій також було повністю замінене. Це турецьке обладнання, яке вважається топовим на ринку і відзначається високою якістю.«Крім цього, тут встановлена аварійна система, яка дозволяє під час відключення світла довезти пасажира до найближчого поверху, аби той міг спокійно вийти», зауважив головний інженер ліфтового підприємства Єгор Шевченко. 

Той же самий підіймач було встановлено і за адресою: житловий масив "Тополя-1", будинок 15, корпус 2, у першому під'їзді. Тут, з 1980 року, проживає Олена Ковалькова. Вона вказує, що ліфт сильно зношувався, і місцеві мешканці постійно мали проблеми з його роботою.

«Майстер ремонтував як тільки міг, але обладнання вже було дуже старе. Пів дня їздили, а пів дня він стояв. Нині ми вже місяць користуємось новеньким ліфтом, і він прекрасний. Коли заходиш до нього, таке відчуття, що живемо у європейській новобудові. Дуже вдячні керівництву міста та меру Борису Філатову за те, що попіклувались про нас та встановили нам новий ліфт», – прокоментувала пані Олена. 

Ліфт отримав не лише нову кабіну, але й повне оновлення обладнання, яке також вироблено турецькою компанією. Важливо зазначити, що це обладнання має вбудовану можливість випуску людини з кабіни при відключенні електропостачання.

«Мешканці згаданих будинків звернулись на прийомі міського голови до Бориса Філатова з проханням провести ремонт ліфтів. Міський голова дав доручення профільному підприємству  обстежити ці ліфти. Ми вирішили провести ремонт та замінити обладнання, а саме: встановити нову станцію керування, двигун, лебідку, натяжний пристрій та канати, замінити також купе кабіни та пости виклику. У цілому цьогоріч ми відремонтували близько двох сотень підіймачів. З них 18 замінили з нуля, а у 180 виконали поточний ремонт», – підсумував представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

м

м

и

м

м

м