16 червня 2026 року на Запорізькому напрямку під час бойових дій загинув 21-річний солдат Микита Привідьон із міста Зеленодольськ Дніпропетровської області. Про втрату повідомила Зеленодольська міська територіальна громада.
Про загиблого
Микита Привідьон відомий своєю силою духу та наполегливістю. Він був кандидатом у майстри спорту України з веслування на байдарках і каное. Молодий чоловік свідомо обрав шлях захисника, підписавши контракт для захисту України та своїх земляків.
Похорон та підтримка родини
Трагічна звістка про смерть Микити стала великою втратою для рідних, друзів та побратимів. У регіоні висловлюють щирі співчуття його близьким та згадують інших військових із Дніпропетровщини, які загинули на фронті.
Ця подія ще раз підкреслює високу ціну, яку платять захисники України за свободу і незалежність країни.
