Мер Дніпра Борис Філатов привітав містян з Великоднем

Міський голова Дніпра Борис Філатов привітав містян із Великоднем та опублікував емоційне звернення у своєму Telegram-каналі. Про це повідомляє “Дніпро Час” з посиланням на “Наше місто”.

У дописі він зауважив, що цього дня буде багато різних привітань — «теологічно правильних і не дуже», щирих і формальних, однак закликав зосередитися на головному змісті свята.

привітання Філатова

-Що Син Божий воскрес із мертвих, “смертю смерть подолав”, не для того, щоб ми святили горілку. А для того, щоб ми любили одне одного. Бо Бог є Любов, — написав Філатов.

Мер також наголосив на вірі в перемогу життя і добра навіть у складні часи.

-Щоб знали, що Життя у будь-якому разі переможе смерть, а Добро переможе зло. Що в житті завжди є Надія, як би не було важко. І що якщо Бог за нас, то хто проти нас, – написав борис Філатов. – Подумайте про це. Нехай навіть і за чаркою та зі шматком тої ковбаси. Сьогодні трохи можна. … Тихого свята. Христос Воскрес!

На Донеччині загинув захисник з Кам’янського Вадим Коноплянка

НБУ продає срібну монету Архістратиг Михаїл по 5835 грн