Interpipe ProfTech: змагання для студентів професійних коледжів у Дніпрі

33 команди студентів з Дніпропетровщини взяли участь у змаганнях Interpipe ProfTech, що відбулися у Дніпрі. Організаторами заходу стали компанія Інтерпайп Віктора Пінчука та НТУ «Дніпровська політехніка».

Учасники та формат змагань

У змаганнях брали участь студенти професійних навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями верстатників та операторів верстатів з ЧПК. Зареєструвалися 33 команди з різних куточків області. Змагання проходили у кілька етапів: на першому — лекції та воркшопи, фінальний етап включав практичні завдання.

Враження учасників

Руслан, учасник заходу, розповів: «Ми вперше беремо участь у таких змаганнях. Раніше не чув про подібні ініціативи для студентів професійних коледжів. Кваліфіковані верстатники сьогодні дуже цінуються та мають гарний рівень доходу. Тому я свідомо обрав цю професію і прагну навчатися якнайкраще вже під час навчального процесу. Ми ретельно готувалися: переглядали лекції, виконували завдання і робили власні розробки. У фіналі працювали з сучасними верстатами, про які мріємо».

Переможці та майбутні плани

Перемогу здобула команда ВСП «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету». Фінал проходив на базі ПТУ №2 у Дніпрі, де компанія Інтерпайп разом із міською владою створили три сучасні майстерні для підготовки операторів верстатів з ЧПК, токарів і електромонтерів.

Навчальний заклад став частиною освітнього маршруту, що розвивається компанією. Директорка з комунікацій Інтерпайп Людмила Новак повідомила, що планується зробити змагання щорічними. Вони стануть важливою складовою системи технічної освіти, яка формується у Дніпрі. Мета — залучити молодь до сучасних технічних професій у промисловості без необхідності перенавчання. Для цього компанія разом із міською владою створює новітні освітні простори, проводить змагання та екскурсії, знайомлячи дітей та підлітків із сучасними виробництвами.

У Дніпрі 23 травня відбудеться «Ніч музеїв» із подорожжю крізь час

Дніпропетровщина — друга за кількістю нових шлюбів в Україні