Іменні стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна: у Дніпрі відзначили лауреатів

Опубликовано Треплов Валерий - ср, 14/02/2024 - 20:15
о

У Дніпрі відзначили лауреатів іменної стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна за досягнення в галузі музичного мистецтва. Згадана стипендія призначається учням мистецьких шкіл по класу скрипки. Дніпро – єдине місто, де за сприяння міського голови підтримують юних скрипалів через фінансове заохочення.
Кращих з кращих щороку відбирає фахове журі на чолі з професором Дніпровської академії музики, художнім керівником та диригентом камерного оркестру «Пори Року», народним артистом України Дмитром Логвіним. 
«Кожна дитина, яка займається музикою, має кругозір, який відрізняє її від інших дітей. Моя порада батькам, хто має можливість, віддавати своїх дітей до музичної школи. Це не означає, що дитина стане професійним музикантом, але однозначно вона буде розвиненою», - підкреслив Дмитро Логвін. 
Заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарноі‌ політики міської ради Ксенія Сушко зазначила: «Діти розвиваються, вчаться, здобувають знання. За це їх мотивуємо. Ми усі мріємо щодо розширення мережі закладів мистецьких шкіл у Дніпрі. Навчання такого формату, яке надають наші музичні школи  - це перший крок для дітей у їхньому музичному чи мистецькому професіоналізмі. У місті відкриті музичні школи. Частина з них має свої укриття, інші – користуються іншими укриттями партнерських закладів, що поруч». 
Визначено 10 стипендіатів міського голови імені Гаррі Логвіна. Лауреатами стали: 
-  Шмунк Анна (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 1»); 
-  Люшкова Кіра (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 3 «АРТДЕБЮТ»); 
-  Бакун Тимофій (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча школа мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі»);
-  Данильченко Зоряна (міський комунальний заклад культури «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара»);
-  Агапонова Ольга (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 7 імені Леоніда Когана»); 
-  Снегірьова Катерина (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 10»); 
-  Волошина Ніколь (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 13»);
-  Литвин Єва (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 14»);
-  Антипова Ольга (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15 «Дитяча музична академія імені Миколи Різоля»);
-  Ярош Лілія (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 17»).