Філатов розповів про роботу Штабу оборони міста та лист до президента щодо Корбана

Опубликовано Дмитрий Луцков - пт, 05/08/2022 - 16:15
Філатов

Деяким підписантам листа до президента України на підтримку Геннадія Корбана телефонували із вимогами відкликати свої підписи.

Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час марафону “Інформоборона” на ТК “ДніпроTV”.

Мер нагадав, що з початком повномасштабного вторгнення, згідно з наказом президента, у Дніпрі було створено Штаб оборони міста. Його керівником міський голова призначив Геннадія Корбана. Тож, мови про будь-які громадські організації не йдеться.

Також Філатов розповів, що тим, хто підписав лист до Зеленського на підтримку Корбана, телефонували із вимогами відкликати підписи.

“Мерам, лікарям, ректорам…Не хочу зараз називати прізвища, хто дзвонив і кому. Але мене просто шокує тупість людей, які так роблять. Погрожувати тим, хто захищає справедливість. Говорили, що це дніпровські справи, там не все так однозначно. Але таким чином вони самі ще більше роздмухують скандал. Вийде мер чи ректор і скаже, що передумав. Які це викличе питання? Чому він зробив? Були погрози?”, - сказав мер.

Як зазначив міський голова, відсутність Корбана подвоїла і його роботу, і начальника військової адміністрації, втім Штаб функціонує. Наразі відновлюється логістика щодо надання допомоги на фронті. Невдовзі військовим будуть надані 30 вантажівок та 30 автомобілів.