Дніпрянин зібрав банду, яка грабувала аграрні підприємства в іншій області

Опубликовано Треплов Валерий - вс, 11/02/2024 - 12:04
Дніпро

Мешканець Дніпра разом із двома спільниками намагалися заволодіти майном агрофірм Харківської області на загальну суму 20 мільйонів гривень. Злочинні дії зловмисників були припинені працівниками правоохоронних органів. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у сфері Східного регіону.

Було встановлено, що 40-річний мешканець Дніпра організував групу, яка підшукувала агропідприємства, на які можна було б скоїти напад. Зловмисники виготовляли підроблені документи на майно та намагалися заволодіти ним.

У липні 2023 року група намагалась заволодіти майном одного з аграрних підприємств Харківської області вартістю 1,46 мільйона гривень. Їм не вдалося довести злочин до кінця, адже їм завадили правоохоронці.

Через декілька днів зловмисники намагались заволодіти майном іншої агрофірми на Харківщині на суму понад 18 мільйонів гривень. Цього разу їх також зупинили правоохоронці.

Під час обшуків у підозрюваних вилучено 130 000 доларів США готівкою.

Трьом учасникам організованої злочинної групи, які намагалися заволодіти майном агрофірм Харківської області на загальну суму 20 мільйонів гривень, повідомлено про підозру за фактом вчинення замаху на відкрите викрадення чужого майна (Грабіж), в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, в умовах воєнного стану, та закінченому замаху на противоправне заволодіння майном підприємств з використанням підроблених документів, (ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 186, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 206-2 КК України). Наразі їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідство триває, перевіряється причетність до вчиненого інших осіб.