Дніпряни  заборгували за воду понад 750 млн гривень

Опубликовано Треплов Валерий - вт, 21/11/2023 - 14:25
о

У місті Дніпро заборгованість мешканців перед КП "Дніпроводоканал" становить понад 750 мільйонів гривень. З цієї суми 10 мільйонів припадає на ОСББ/ЖБК, 650 мільйонів – на мешканців будинків комунальної власності, а юридичні особи мають борг у розмірі 92 мільйонів. У представників КП "Дніпроводоканал" знову висвітлили необхідність вчасного погашення заборгованості, інакше боржників чекає подання позову до суду.

«Ми позиватимемось проти злісних неплатників, тобто тих, які не платять уже кілька років. Якщо у абонента немає можливості сплатити весь борг одразу – він може звернутись до абонентського відділу та оформити договір реструктуризації. Це дозволить сплачувати меншими частинами, що для багатьох більш зручно», – прокоментував представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан.

Отримати роз’яснення щодо оформлення договору реструктуризацій можна в абонентському відділу КП «Дніпроводоканал». Перелік адрес є на сайті - https://vodokanal.dp.ua/kontakti/. Консультацію можна отримати і дистанційно за номерами: (050) 019-43-53 та (098) 061-79-36.