Дніпро продовжує активну співпрацю з міжнародними партнерами у сфері модернізації критичної інфраструктури. Зусиллями міського голови Бориса Філатова, вдалось отримати сучасне високоточне обладнання для водоочисних споруд міста завдяки підтримці ЮНІСЕФ. Ключові насосно-фільтрувальні станції — Кайдацька та Ломівська вже оснащені новітньою лабораторною технікою, що дозволяє значно покращити контроль за якістю водопостачання.
Дніпро модернізував водоочисні станції за підтримки міжнародних партнерів
Опублікувати у
Дніпро
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Дніпро
18-річна з Дніпра стала операторкою БпЛА у ЗСУ
Опубліковано
Наумова Вікторія
Опублікувати у
Дніпро
У Дніпрі ремонтують тротуар біля стоматполіклініки на Івана Мазепи
Опубліковано
Наумова Вікторія
