Дніпро доправив військовим на Авдіївському напрямку 40 FPV-дронів і безпілотників з тепловізорами. Філатов анонсував закупівлю містом БпЛА на 60 млн грн

Опубликовано Треплов Валерий - чт, 09/11/2023 - 10:38
о

Навіть після того, як Верховна Рада прийняла рішення про виділення понад 4 мільярдів гривень із військового ПДФО для міста Дніпра, місто продовжує постачати Сили оборони необхідним устаткуванням систематично. Мер Борис Філатов наголошує на необхідності збереження цього темпу. Головним пріоритетом залишається постачання дронів різних типів та автівок. Місто регулярно доставляє великі партії цих засобів на передову для військових.

Зараз бійці однієї з бригад, яка діє на напрямку Авдіївки, отримали 40 дронів з тепловізорами і системами FPV


Військовий Сергій наголошує: з містом вони взаємодіють уже тривалий час, адже саме Дніпро (з-поміж інших міст) найактивніше реагує на звернення українських оборонців. «Розглядали всі замовлення, усі запити, що відправлялися пану меру в Дніпро. Завжди ставилися з розумінням до ситуації, яка в нас відбувається. А що стосується дронів, то нині це дуже потрібні речі. Це очі ЗСУ, це — життя військовослужбовців».

 

За словами Бориса Філатова, місто вже зазначило в планах виділення додаткових 60 мільйонів гривень для закупівлі наступних партій безпілотників.

«У наших закупівлях обладнання для ЗСУ ми концентруємося на двох напрямах — дрони та автівки. Усім зараз відомо, яка складна ситуація в Авдіївці. І сьогодні ми передали хлопцям 40 дронів. Ця партія складається з 10 дронів для авіарозвідки, корегування артилерії. Ще 30 безпілотників — це FPV, це ударні дрони», — сказав Філатов.