Для безпеки водіїв і пасажирів. У центрі Дніпра ремонтують аварійну колію: коли завершать роботи

Опубликовано Треплов Валерий - вт, 21/11/2023 - 17:59
о

Для забезпечення безпеки водіїв, пішоходів та пасажирів у місті Дніпро проводяться активні ремонтні роботи на аварійних трамвайних переїздах та коліях. Робота ведеться у центрі міста, де курсує популярний трамвайний маршрут № 1, зокрема на перехресті просп. Д. Яворницького та вул. М. Грушевського. Тут проводиться заміна аварійної колії, оскільки останній ремонт був виконаний ще у 2005 році. Ці заходи спрямовані на підвищення безпеки та забезпечення надійності трамвайного руху у центральних районах міста.

«Довжина ремонтної ділянки 167 м в одноколійному вимірі, з яких 58,5 м будуть вкладені широкоплощинними плитами, а 108,5 м будуть на залізобетонних шпалах. Тут доволі жвавий рух транспорту, тому вирішили робити ремонт саме за такою технологією. Наразі тривають підготовчі роботи – зробили котлован, й завтра вже робитимемо щебеневу подушку, щоб укладати широкоплощинні плити. Задіяні 17 робітників та 8 одиниць техніки», – розповідає представник підрядної організації Олег Савченко. Роботи планують завершити 15 грудня.

Рух на даній ділянці залишається перекритим до 4 грудня, а розклад громадського транспорту тимчасово змінено. Звертаємо увагу водіїв та пасажирів на необхідність ознайомитися зі змінами в маршрутах, враховувати дорожні знаки та вибирати альтернативні маршрути. Крім того, у зв'язку із перекриттям руху на перехресті вулиці В'ячеслава Липинського та проспекту Дмитра Яворницького, водіям дозволено використовувати вулицю Володимира Великого для з'їзду з Нового мосту та здійснення лівого повороту на перехресті з вулицею Володимира Мономаха.

Детальніше про зміни тут.

Також триває ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Павлова та Академіка Белелюбського. Задля виконання робіт призупинили рух трамвая № 19. Для зручності  пасажирів був введений комбінований квиток «Трамвай № 19 – Метро».

«Тут була аварійна ділянка, й підприємство вирішило провести ремонт. Роботи виконуються без перекриття руху автомобільного транспорту», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий. «На цій ділянці замінять 137 метрів трамвайних колій, будуть вкладені 60 м залізобетонних плит на самому переїзді та 77 метрів – на класичних дерев’яних шпалах», – уточнив начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

На цій ділянці ремонт триватиме до 27 листопада.