Де можна здати аналізи на вітаміни: ТОП лабораторій Дніпра

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 12/02/2024 - 14:43
Дніпро

Весна не горами, а це означає, що варто подумати про здоров’я, адже весною можлива нестача вітамінів. Ви відчуваєте постійну втому, Вам постійно хочеться спати, а настрій на нулі. Все це – яскраві ознаки весняного авітамінозу. Як захворювання, авітаміноз виникає через повну відсутність того чи іншого вітаміну в харчовому раціоні. Щоб визначити якого саме, варто сдати аналізи. Редакція «Нашого міста» зібрала для вас топл лаборатоій Дніпра, де можна це зробити. До речі, наразі майже всі лабораторії пропоную знижки саме на «вітамміні» аналіз.

Synevo (Сінево)

20 філій в Дніпрі
«Швидко, точно, зручно: швидкість обслуговування у відділеннях, для економії часу клієнтів; точність результатів, яка підтверджена багаторівневим контролем якості; зручність розташування відділень, оформлення замовлень, їх оплата й отримання результатів онлайн, а також низка додаткових сервісів, які гарантують комфорт клієнтам та лікарям», – так позіціонує себе мережа лабораторій.

Вартість: від 475 грн за 1 аналіз

DILA (Діла)

11 філій в Дніпрі

ДІЛА – медична лабораторія, якій довіряють своє здоров’я мільйони українців вже протягом 25 років. «Ми пропонуємо широкий перелік лабораторних досліджень для всієї родини, сучасний сервіс і гарантуємо точний та достовірний результат в оптимальний для вас термін. Здоров’я – завжди на часі!», – кажуть фахівці лабораторії.

Вартість: від 475 грн за 1 аналіз

IQlab

16 філій в Дніпрі

Лабораторії IQlab пропонують своїм клієнтам понад 300 видів різних досліджень для дорослих і дітей. . «Лабораторії IQlab — це точні результати досліджень, сучасне обладнання та матеріали, комфортні умови і висококваліфікований персонал», – сказано на сайті лабораторії

Вартість: від 603 грн за 1 аналіз

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР MEDICAL PLAZA

пр. Олександра Поля, 141-А

У лабораторії проводять більше 1500 видів досліджень. Наша лабораторія укомплектована передової апаратурою: тест-системи та автоматичні аналізатори, мікроскопи провідних світових виробників. Фахівці виконують всі види діагностичних тестів, аж до мікробіологічних, біохімічних і складних генетичних досліджень. «Рівень сервісу: зручний графік, відсутність черг, індивідуальний підхід, уважні висококваліфіковані лікарі», – зазнчаено на сайті

Вартість можна дізнатись за телефоном 0800 333436

Медична клініка DOVIRA

вул. Воскресенська, 2д.

«Компанія, яка задає стандарт якісного лікування та медичного сервісу. Компанія, яка вбирає накопичені за сотні років наукові знання, досвід доказової медицини і досягнення новітніх технологій для формування нової якості в уявленні про «Охорону здоров’я» в Україні, змінюючи життя людей на краще. Компанія, яка робить свою роботу і робить її професійно та відповідально», – зазначено на сайті компанії.

Вартітсь: від 860 грн за 1 аналіз

Клініка сімейної медицини

Вул. Княгині Ольги, 16

Лабораторні дослідження біоматеріалу за правом вважаються основною складовою правильного діагнозу, лікування і одужання наших пацієнтів. Дуже важливо виявити патологічні зміни до клінічних проявів хвороби, допомогти фахівцям обрати правильний напрямок лікування.
Профілактичні лабораторні дослідження допомагають самому пацієнтові з’ясувати свій «запас здоров’я» і любити власний організм. Такі види аналізів як глюкоза крові, загальноклінічний аналіз крові та сечі, необхідно перевіряти два рази в рік. Спеціальні дослідження гормонів, інфекцій, біохімічних показників потрібно проводити після консультації з лікарем, або сімейним лікарем, щоб лікування було правильним і ефективним.

Вартість: Телефон:+38 (0562) 310 310

Vitalab

вул. Херсонська, 10а (Медичний центр), 3 поверх

Український діагностичний лабораторний центр, пропонує більше 950 різновидів аналізів. Сучасне європейське обладнання та багаторівневий контроль якості досліджень

Вартість: від 395 грн за 1 аналіз

CentroLab

Більше 25 філій у Дніпрі

Це високотехнологічний сучасний лабораторний комплекс, розташований в серці України в Дніпрі та мережа зручних комфортних відділень у обласних та районних центрах країни. Поєднання технологічності лабораторного обладнання, контроля якості на всіх етапах дослідження та високої кваліфікації персоналу. Точність наших досліджень підтверджена міжнародними сертифікатами якості.

Вартість здачі аналізів вітамінного комплексу -2 425 грн

Медичний центр «Ваше здоров’я»

Вул.Європейська, 30

Лабораторії медичного центру «Ваше здоров’я» відповідають європейським та міжнародним вимогам сучасної діагностики, що дає змогу отримувати достовірні результати обстеження.

Вартість: від 400 грн за аналіз