«Цьогоріч ми усунули аварійність у понад 300 житлових будинках Дніпра», – черговий по місту

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 17/11/2023 - 15:55
о

У Дніпрі триває процес ремонту аварійних будинків ЖКГ, зокрема, активні роботи проводяться на вулиці Театральній, 5-А. Там ведеться оновлення цоколю та мостового покриття. Цей будинок існує вже понад 70 років, і до цього часу жодного разу не проводились роботи такого роду. Місцеві мешканці звернулись до міського голови з проханням вжити необхідні заходи, оскільки підвал будинку під час сильних дощів ставав об'єктом затоплення. 

«Після обстеження вирішили провести комплексний ремонт вимощення разом з цоколем. Нині працівники підрядної організації закінчують виконувати роботи з улаштування. Зрештою це дозволить перешкодити потраплянню вологи до підвального приміщення та запобігти руйнації фундаменту. Крім цього, тут оновлюють і аварійний ґанок, аби мешканці безпечно могли заходити та виходити з будинку. Усі роботи тут завершать за 4 дні. Усього цьогоріч ми виконали аварійні ремонти у трьох сотнях будинків: у 90 відремонтували покрівлю, у 56 – електрику, у 14 – сантехніку. Також провели ремонти підʼїздів та замінили вікна у 89 будинках, у 29 зробили вимощення та ще у 5 відремонтували міжпанельні шви», – прокоментував директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер, який 17 листопада є черговим по місту. 

Також в ході своєї робочої діяльності він перевірив готовність до надзвичайних ситуацій пункту незламності за адресою вул. Академіка Янгеля, 2, який є частиною ліцею № 120. За словами директорки Любові Рудник, наразі все готове для прийому відвідувачів.

«Наше приміщення розраховано на понад 60 осіб. У пункті завжди є черговий, який веде запис відвідувачів та стежить за порядком. Тут все розділено на зони: місце для дітей, для відвідувачів з тваринами, окрема кімната матері та дитини. Є туалет», – прокоментувала Любов Рудник. 

Це приміщення є також найпростішим укриттям для всіх охочих, адже діти цієї школи нині навчаються в іншій. 

«Цей пункт незламності, і одночасно укриття, має і запас питної та технічної води, окремо побачив генератор, який завжди на готові, є медикаменти та куточок для медичного працівника, подовжувачі, електрочайник, обігрівач. Також є примусова вентиляція, система сповіщення та пожежна сигналізація», – підсумував Сергій Файфер.