Ботсад ДНУ у Дніпрі: втілення квіткової казки

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 01/04/2024 - 14:25
о

У Ботанічному саду Дніпровського національного університету відбувається чарівне весняне перетворення, яке зачаровує усіх гостей. Розквіт квітів у цьому куточку екзотичної флори – справжнє диво, яке занурює у світ кольорів та ароматів. Які квіти розцвіли у Ботсаду, – розповість «Наше Місто».

Зараз у Ботанічному саду ДНУ можна помітити безліч яскравих та незвичних квітів, які оживають під променями весняного сонця. Вони вже підготувалися до весни і зустрічатимуть квітень у найрізноманітніших барвах.

Серед найяскравіших представників флори, які вже розквітли в Ботсаді, – тюльпани, нарциси, крокуси, обрієта, магонія падуболиста, морозник, гіацинт, молочай, чистяк весінній та багато інших рослин. Їх барвисті пелюстки привертають увагу і зачаровують кожного, хто навідується у гості.

о

Кожен кущ, дерево чи клумба створюють неповторний образ, який змушує залишатися на довше, поглиблюючись у красу природи. Відтепер кожен крок у Ботанічному саду – це не лише прогулянка, а справжня подорож у світ різноманіття рослинного царства.

о

Завдяки ретельному догляду працівників саду, ці квіти розквітли в повному блиску, створюючи неповторну атмосферу весняних веселощів. Ботсад ДНУ запрошує всіх прихильників краси природи, аби насолодитися цими чудовими квітами та зарядитися позитивними емоціями.

о

За матеріалами Наше Місто.