Аналіз старту опалювального сезону у Дніпрі

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 20/11/2023 - 18:00
м

10 листопада в Дніпрі розпочався опалювальний сезон. Для повного запуску всіх котелень тепловикам знадобилося 7 днів, оскільки на балансі КП "Теплоенерго" знаходиться понад 370 котелень та приблизно 100 ТРП.

«Це дуже гідний результат для цьогорічного старту. Зауважу, опалення почали отримувати одночасно як соціальна сфера, так і житловий фонд. Якщо порівнювати із минулим роками, аварій під час запуску майже не було. Ба більше, жодного масштабного витоку теплоносія не зафіксовано. Такий результат маємо завдяки завчасній та комплексній підготовці до роботи в осінньо-зимовий період», – наголосив директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко.

Протягом міжсезоння комунальне підприємство "Теплоенерго" провело ретельну підготовку до наближення нового опалювального сезону. Здійснено заміну 50 кілометрів аварійних мереж, встановлено 63 насоси, відновлено 42 кілометри ізоляції та проведено ремонт 28 котлів.

Наприклад, в одній з котелень лівобережжя капітально відремонтували котел, встановили генератор потужністю 800 кВт, ущільнили вікна. «Котельню, в якій ми перебуваємо, запустили в перший день старту. Вона опалює понад 100 житлових будинків, 1 лікарню, 4 школи та 5 садочків. Загалом по лівому берегу котельні запустили в повному обсязі за п’ятницю-суботу, тобто за 2 дні», – підсумував Андрій Клименко.

Теплопостачальники наголошують: у разі виявлення витоку теплоносія чи аварійної ситуації на зовнішніх теплових мережах, негайно повідомляйте про це до диспетчерської служби КП «Теплоенерго», яка працює цілодобово. Заявку можна подати за телефонами: 067-440-69-01, (056) 374-30-18.

м